איתי הררי – זה הילד

איתי הררי , אשר נבחר לתואר "פריצת השנה" במגזין הביכורים של "פנאי פלוס", עם להיטים כ: "בת מלך", "ילדת רחוב", "נולדה לאהבה" ועוד , שזכו להצלחה רבה בפלטפורמות השונות ,  הוציא הבוקר סינגל ראשון תוך אלבומו השני – "זה הילד".

בקרב זמרים צעירים , שאלבומם הראשון זכה להצלחה מסחררת, קיימת פוביית  "האלבום השני" – לאחר האזנה לסינגל של איתי , לא נראה כי הוא צריך לדאוג : השיר מרגש, נוגע ומלא נשמה – קולו של איתי משובח כתמיד ונראה כי גם מבחינת הסאונד.

השיר נכתב ע"י קטרין ברכה,

הולחן ע"י עמוס כהן  ( שאחראי גם על העיבוד וההפקה המוסיקלית) . השיר עוסק ביחסי אב ובנו – נושא שכידוע ,

"זה הילד" הוא שיר שאני אישית מאוד מחובר אליו . כאשר ליקטתי חומרים לאלבום השני, הקלטתי לא פחות ממאה שירים , וחיפשתי בקפידה שירים שידברו אליי . "זה הילד" הוא שיר דו – משמעי , שמצד אחד מספר סיפור בין ילד לאביו , ומצד שני מספר סיפור אישי  מאוד ביני לבין היושב במרומים .אני חושב שלאנשים יהיה קל מאוד להתחבר לשיר הזה, כי מי מאיתנו לא מוצא את עצמו מנהל שיחות עם הקדוש ברוך הוא?".

 

מבחינתי אם שיר עומד בהגדרת "להיט" , אבל אני לא מרגיש מחובר מספיק לשיר אותו , אני לא אשיר אותו, גם אם זה יהיה הלהיט הכי גדול שלי. אני תמיד משתדל לחפש חומרים מיוחדים עם אלמנטים שלא נשמעו באף שיר אחר, אני מבטיח לכם שיש אלבום מגוון מאוד לחכות לו."