פרוייקט השאנסונים

יצא לדרך פרויקט חדש ושאפתני שמאגד 31 שירי אהבה הגדולים בכל הזמנים בעיבודים חדשים ומתורגמים לעברית. האזינו לסינגל כפול מתוכו בביצוע של לירון רמתי, אלון שר, מאור טיטון, ועדי כהן

אהבה עולמית

הפרויקט המיוחד שנקרא "אהבה עולמית" הוא אוסף גדול במיוחד של 31 שירים ומאגד את כל שירי האהבה הגדולים שיצאו בכל הזמנים. את הפרויקט יזם והפיק שפקס לאחר מחשבה להחיות ולהחזיר את הרומנטיקה לאופנה, דרך עיבודים חדשים של חן מצגר הדר לצד תרגום לעברית, על מנת לחשוף אותו לקהל רחב יותר, ובהשתתפות הזמרים עדי כהן, לירון רמתי, אלון שר, מאור תיתון ורון בוחבוט.

"לאחר עבודה ארוכה, קשה, מאומצת, מאתגרת ומעניינת, לרבות בחירת השירים, הזמרים, כתיבת הטקסטים והמילים בעברית, עיבודים מחודשים ולא מעט הקלטות באולפן", אני גאה להציג בפניכם את הפרויקט "אהבה עולמית" בתקווה שתאהבו".

שני סינגלים חדשים יוצאים היום מהאלבום, הראשון חידוש ל-אדג'יו" ששיך במקור ללארה בפיאן ומקבל את הביצוע של עדי כהן. והשני, הוא השיר "Belle" שיצא בשנת 1996 כפסקול הסרט "הגיבן מנוטרדאם" שמקבל חידוש יוצא דופן בביצוע טריו של לירון רמתי, אלון שר ומאור טיטון ונושא את השם "החטא של אזמרלדה".